Розділи

Головна
Про нас
Лицарі ефіру
Феї ефіру
Поради
Інтерв'ю
Корисні лінки
Робота на радіо
Радіокурйози
Партнери
Гостьова книга
Форум
Чат
Пісні про радіо
Контакти


 
[Index'99]
 
 
 
 

  
Русская версия English version

     Якщо Ви маєте бажання працювати на радіо, цей розділ - саме для Вас. Тут Ви знайдете інформацію про вакансії, наявні на радіостанціях України. Інформацію про існуючі вакансії прохання надсилати на адресу
Радіонавчання. Каталог від ProRadio.Org.Ua
 • 2.12.2016 Всеукраїнська радіостанція української музики "Улюблене радіо", що здійснює мовлення на мережу міст України, включаючи Київ (104.0МГц), Дніпро, Одесу, Харків та ін., шукає ведучого лінійного ефіру! "Улюблене радіо" шукає приємний чоловічий голос! Якщо вам від 25 до 35 років, ви досконало володієте українською мовою і маєте досвід у веденні лінійних ефірів на радіо від 2-х років - надсилайте своє резюме на "Улюблене радіо" на адресу . Обов'язково додайте демо-запис ефіру! Листи без демо розглядатися не будуть. На вас чекає постійна робота на столичному радіо в офісі, в самому центрі Києва, дружний колектив професіоналів і, звичайно ж, можливість саморозвитку і професійного зростання. Вас чутиме вся країна! На "Улюбленому радіо". Від вас вимагається готовність до реалізації поставлених завдань, креативний і нестандартний підхід до написання підводок і професіоналізм! Розглядаються резюме від претендентів з усіх регіонів України. Контактна особа: Михайло Павлов.
 • 5.06.2016 "Просто Раді.О" шукає у свою сім'ю менеджера з радіо реклами. І не просто менеджера з продажів, а того, хто зможе стати консультантом по всіх видах реклами і гідним представником бренду "Просто Раді.О". Основні обов'язки: пошук та супровід клієнтів, продаж ефірного часу. Зарплата - ставка + відсотки від продажів. Досвід роботи в продажах обов'язковий, в продажах саме в ЗМІ - бажаний. Необхідні якості: бажання заробляти гроші, комунікабельність, енергійність, наполегливість, прагнення вчитися і застосовувати свої знання. Любов до музики! Повна зайнятість. "Просто Раді.О" обіцяє open space офіс, смачну каву і постійне "нервування". Ваші резюме чекають на електронну адресу .
 • 15.03.2016 Реґіональна FM-радіостанція ТЕРМІНОВО шукає ведучого прямого ефіру та звукорежисера-музредактора. Якщо Ви маєте досвід роботи на FM-каналах, непереборне бажання працювати, вміння швидко вчитися і тут же сісти в ефір - дзвоніть (093)-700-56-30, або пишіть - . Демо-запис - обов'язковий!
 • 3.08.2015 Радіостанція довірить ефір в руки харизматичного, цікавого ведучого. Вік та стать значення не мають, досвід роботи - вітається. Керівництво станції з радістю ознайомиться із вашим резюме і демо. Надсилайте їх на електронну скриньку .
 • 18.02.2014 Мережева радіостанція шукає ведучих ефіру та музичних редакторів - чоловіків та жінок. Досвід роботи на радіо не обов'язковий. Головне - ваше бажання працювати на радіо. Без обмежень за віком. Надсилайте резюме за адресою .
 • 25.11.2013 Колектив "Русского Радио - Україна" запрошує в свою команду нову ведучу ранкового шоу "Будильники на Русском". Якщо Ви: 1. Маєте досвід роботи у сфері медіа (досвід роботи вітається, але вирішального значення не має); 2. Не молодше 30-ти років; 3. Однаково добре володієте російською та українською мовами; 4. Відкрита і щира; 5. Мрієте працювати на одній з провідних радіостанцій країни - тоді на ваші резюме у вільній формі і демо (якщо немає студійного, підійде і запис голосу на телефон) чекають на адресу . Команда "Русского Радио - Україна" бажає всім удачі і нагадує, що в будь-якому випадку у всіх Вас - все буде добре!
 • 31.07.2013 FM-радіостанція запрошує до співпраці ведучих ефіру, презентерів новин для дистанційної роботи (войстреки, програми у запису). Необхідні умови: стаж, креативність, приємний голос, наявність обладнаної студії для запису свого голосу. Демо вашого голосу - обов'язкове. Надсилайте записи живого ефіру, передач, новин тощо на адресу .
 • 20.06.2013 Київська FM-радіостанція ТЕРМІНОВО шукає ведучого прямого ефіру чоловічої статі. Якщо Ви маєте досвід роботи на FM-каналах, непереборне бажання працювати, вміння швидко "схоплювати" і тут же сісти в ефір - пишіть на . Демо-запис - обов'язковий!
 • 21.05.2013 Мережева радіостанція оголошує про відкриття вакансії ведучої прямого ефіру. Робота у Києві, час роботи та з/п - договірні. Вимоги: досвід роботи в прямому ефірі, вік: 25 +, стать: жіноча, вільне володіння російською та українською мовами, почуття гумору, комунікабельність, відповідальність, креативність, працездатність. Резюме та демо (обов'язково) надсилайте на адресу .
 • 5.04.2013 Команда "Світлого радіо Еммануїл" шукає звукорежисера вихідного дня! Якщо у вас є необхідні навички, досвід роботи зі звуком і бажання працювати по суботах \ неділях - "Світле радіо Еммануїл" буде раде прийняти вас у свій колектив. Контакти для зв'язку: (044)-254-51-30 (питати Інесу) або пишіть на .
 • 10.01.2013 Столичне "Radio Nostalgie" 99FM повідомляє про наявність вакансії ефірного звукорежисера. Часткова або повна зайнятість. Стать і вік значення не мають. Досвід роботи не обов'язковий. На радіо готові всьому навчити і показати. Від вас - любов до радіо (!!!), бажання працювати і відповідальність. Оплата гідна. Надсилати свої резюме слід на адресу .

Світ радіо