Розділи

Головна
Про нас
Лицарі ефіру
Феї ефіру
Поради
Інтерв'ю
Корисні лінки
Робота на радіо
Радіокурйози
Партнери
Гостьова книга
Форум
Чат
Пісні про радіо
Контакти


 
[Index'99]
 
 
 

 


Феї ефіру
Русская версия English version

Саша Ягідка :)
Радiо "MID-FM" (м.Умань)

Саша Ягідка

       "А чи можна себе змалювати словами? Енергія, динаміка, сонце, любов до життя, музики та радіо! Коктейль, звісно, али такий підбадюючий та солодкий!:)"


Посада: DJ
День народження: 26 березня (1983).
Знак Зодіаку: За знаком Зодіака я дуже милий, і навіть зовсім не впертий овен :) - хіба що в роботі - коли щось робимо, значить до кінця!
На радіо я вперше потрапила: Перша проба на радіо була у 17 років (це було державне радіо, і ми робили шкільну газету), але мені тоді страшенно не сподобався мій голос ))) - всім, мабуть, спочатку не подобається, як звучить їх голос - а на першу FM станцію нашого реґіону я потрапила у 18 років, у 2001 році - тоді в нас почало мовити Авто FM - це моя перша, як я кажу, "школа радіо Єшко" :).
E-mail:
ICQ: 215424997
Home page: Тільки студійний!!! :) За весь час роботи на радіо FM лише одного разу надсилала повідомлення на своє ж радіо - виявляється, це хвилюючий процес - простіше все це читати! )))
Робота на радіо для мене це: Це і є моє ЖИТТЯ - я, як і будь-який інший радійник, не можу без РАДІО. Я люблю свою роботу. Може ви будете сміятися, але колись радіо врятувало моє серце, яке розбило перше кохання)))) Якби не ефіри, я би так і страждала, а так - ніколи було - чудовий настрій треба було створювати!
Мій улюблений колір: Червоний.
Мої улюблені квіти: Я люблю перші весняні квіти.
Моя улюблена тварина: Моя тварина це кіт (особливо рудий).
Моє улюблене чоловіче ім'я: Моє не просто улюблене, а рідне чоловіче ім'я :) - Олександр ))))
Найзаповітніша мрія: Мрію коли-нибудь дописати свою книгу пригод. У чому родзинка, поки секрет. ))))
У людях я понад усе ціную: Я ціную людей, які не лукавлять, не використовують інших та мене, які відкриті душею (про це не обов'язково кричати - це завжди видно).
Мій кумир серед радіоведучих: Ой, мої кумири! Нарешті я розкажу про своїх кумирів! Коли я була просто слухачкою, я обожнювала Олександра Вєтрова (Авто FM)! В усьому рівнялася на нього! Ще я обожнювала Перепьолкіна - оце так ді-джей! Сьогодні я можу назвати ведучих, роботу яких я оцінюю від душі - це Ігор Ларін, Сніжана Волькович, Юлія Владіна, Олександр Лірчук, Аня Свиридова, Сергій Галибін, Максим Демідов, Анастасія Зоріна, у захопленні від роботи ді-джеїв Ретро FM! З цих людей хочеться брати приклад.
Якщо б я мала змогу відкрити своє власне радіо, воно транслювало б: О, я б або відкрила радіо, на якому б лунали щирі пісні про кохання (лишне найкражі, звісно!), або радіо, на якому завжди можна було б почути найсоковитіші, найголосніші сучасні хіти - не все, що є, ні - лише те, за що просто не соромно. Або ж, поєднала би світ сучасного dance-у зі звуками природи - ми ж бо живемо у кам'яних джунглях!
Якщо б я не потрапила на радіо, то: Якби не радіо, то я б працювала або в газеті, або на телебаченні (на телебаченні, у принципі, я іноді працюю і зараз).
Що б я порадила своїм колегам по мікрофону: Я бажаю всім радійникам ніколи не забувати, що те, що ми робимо, насправді дуже ЛЮБЛЯТЬ! Завжди лишайтеся на своїй хвилі та любіть свого слухача!
Що б я побажала своїм фанам: Людям, які поважають мене та мою роботу (а саме такі мої любі слухачі :)), бажаю ніколи не сумувати - треба ж в усьому шукати щось чудове )))) Любіть життя і воно завжди відповість вам взаємністю! ; ) Адже життя завжди має свої фішки - життя теж ді-джей - спробуйте зробити так, щоб Dj Життя у свій ефір поставила ВАШ трек!


Саша Ягідка
Шукайте улюблену ведучу...

Київ
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Автономна республіка Крим
Севастополь

Світ радіо