Розділи

Головна
Про нас
Лицарі ефіру
Феї ефіру
Поради
Інтерв'ю
Корисні лінки
Робота на радіо
Радіокурйози
Партнери
Гостьова книга
Форум
Чат
Пісні про радіо
Контакти


 
[Index'99]
 
 
 

 


Феї ефіру
Русская версия English version

Олеся Романова
"Радіо Точка", м.Донецьк

Олеся Романова

     "Я не можу про себе судити. Мені здається, що я така, а на погляд інших, як виявляється, я є зовсім інакшою. А загалом я дуже товариська людина, мені подобаються веселі компанії, мені все моє життя подобається (по-різному буває, звичайно, але все-таки... ;о) ) Ще я дуже сильно люблю писати вірші, вони ніде не надруковані, але це поки, - надалі видно буде!!! Люблю танцювати, адже я закінчила балетну школу (цілих 7 років мучилася ;о) ) Ну от і все ..... а може й ні. Просто дуже важко про себе розповісти кількома фразами, та ще й усе правдиво ;о)))"


Посада: DJ
День та місце народження: 27 січня, м.Донецьк
Знак Зодіаку: Водолій
На радіо працюю: З 11.02.2002 р.
E-mail: romanoffa@inbox.ru
ICQ: 147646750
Home page: http://romanova.uah.biz (http://lesil-lyrics.narod.ru)
Робота на радіо для мене: Це насамперед реалізація власних можливостей, це дуже цікаво. Мені подобається!!! Швидше за все це можна вважати моєю мрією, ...... але в мене є ще одна мрія, чи дві, а то й три... ;о)
Мій улюблений колір: Синій та зелений
Мої улюблені квіти: Польові, а іноді і троянди
Моя улюблена тварина: Швидше за все - це собака! І порода його - лабрадор ... Обожнюю маленьких кошенят і маленьких гусенят, до речі, один у мене колись жив, поки його не засмажили таємно від мене, аби не травмувати моєї дитячої свідомості!!! :) Ім'я в нього було Шустрик, тому що він був таким же шустрим, як і його господарка, тобто я! :)
Моє улюблене чоловіче ім'я: Руслан та Андрій ... :) Ну і взагалі, ловлю себе на думці, що немає імені, що не сподобається, бо головне - це людина!! Ось, як! :)
Найзаповітніша мрія: Стати щасливою та коханою і зробити такою ж кохану людину ... :-)
У людях я понад все ціную: Мені подобаються чесні і відкриті люди, з якими завжди є про що поговорити!!! Дуже важливим є розуміння! Людина повинна цінувати все, що для неї робиться, якщо ж ні, те вона просто не гідна моєї уваги!!! ОТ!!!!!
Мій кумир серед радіоведучих: Не знаю, важко сказати, адже їх так багато ;о) і усі - як на підбір!!! ;о)
Якщо б я мала змогу відкрити своє власне радіо: Коли б я могла, то давно б це вже зробила, це по-перше, а по-друге, я таких цілей не переслідую. :)
Якщо б я не потрапила на радіо, то працювала б: Я би хотіла вміти малювати, може бути художницею? Чи візажистом, чи лікарем. Але в будь-якому разі в мене є і друга робота - це робота на телебаченні. :) Так що мені круто пощастило! :)
Що б я порадила своїм колегам по мікрофону: Пунктуальності!!!!!!!!! Уміння тримати свій внутрішній негатив у собі і цілковитої розкутості перед мікрофоном!!!
Що б я побажала своїм фанам: Не знаю, наскільки це мої фани, це скоріше мої друзі!!!!!! Вони такі прекрасні… Не всі, звичайно, але більшість з них!!!


Олеся Романова

Олеся Романова

Шукайте улюблену ведучу...

Київ
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Автономна республіка Крим
Севастополь

Світ радіо