Розділи

Головна
Про нас
Лицарі ефіру
Феї ефіру
Поради
Інтерв'ю
Корисні лінки
Робота на радіо
Радіокурйози
Партнери
Гостьова книга
Форум
Чат
Пісні про радіо
Контакти


 
[Index'99]
 
 
 

 


Лицарі ефіру
Русская версия English version

Деніс Димов
ex-"Авторадіо-Україна"-Луганськ, Луганськ

Деніс Димов

       "Фрази характеризують особистість?;) Це мабуть з політики щось. Як на мене - особистість характеризують справи."


Посада: DJ, Оператор ефіру, головний редактор.
День і місце народження: 10 березня, Луганськ (роддом №2, на Якіра, коли бути точним)
Знак Зодіаку: Риба, народився у рік Змії (виходить ВУГОР (риба-змія), але зовні я на нього не схожий;))))
На радіо працюю: перший звукооператорський ефір - 30 серпня 1997 (луганське радіо "Континент"), ведучим - зима того ж року, ді-джеєм - трохи пізніше.
E-mail: beluga@ukr.net и denis@euplus.lg.ua (один і той самий лист відправляйте на обидві адреси - не знаю, де буду у той чи інший момент, а відповісти був би рад!;)))
ICQ: 65395676
Home page: http://www.shortway.to/dymov/
Робота на радіо для мене це: "Можете не повірити, але ВСЕ! Коли цього не буде - можна сміливо вирушати на цвинтар та рити собі могилу;) Бо справжнє моє життя тільки в ефірі, біля нього, у всьому тому, що з ним тісно поєднане... Ну ще трішечки в інтернет - але ж вони чимось схожі;) "
Мій улюблений колір: веселка (коли в цілому про кольори), якщо про одяг - чорний, зелений, коричневий (звичайно ж з відтінками та варіаціями;)
Мій улюблений вид спорту: Найскладніший пункт. Будучи людиною не спортивною, ставлюсь до нього (спорта) досить прохолодно. Але радію, коли на олимпіадах перемагають "наші" (тобто росіяни;))
Моє улюблене жіноче ім'я: улюбленоого немає, як кажуть, "головне, аби людина була гарна", хоч, визнаю, на парочку жіночих імен виробилось щось схоже на алергію. Але назвати не можу - аби нікого не образити
Улюблена марка автомобіля: смішно, але... УАЗ (бобик;))))))))))) може, якщо йти за аналогією ще й Wrangler Jeep, LandRover; сильно НЕлюблю "корейсько-японські" варіанти позадорожників з "закругленнями", великою кількістю пластмаси та іншої ніби "спортивної" мішури. Хоча Фордівські монументальні машини тієї ж категорії викликають інтерес
Найзаповітніша мрія: Працювати на улюбленому радіо у колі колег-друзів до самої смерті (хай навіть вона буде ранньою). Зарплата - досить такої, аби не відчувати себе скутим
У людях я більш за все ціную: Простоту (у стосунках з людьми, а не ту, яку можна схарактеризувати як "недалекість"), доброту (хоча б на рівні "не злість";) взагалі намагаюсь любити їх (людей) взагалі - такими, які вони є, але деякі змушують уникати спілкування з ними. А ось не подобається в людях, коли вони брешуть без причини (до "брехні во благо" ставлюсь теппимо:), коли про щось кажуть роблячи вигляд "всезнайки", хоч насправді не знають і половини, не люблю деструктивного нахабства, не люблю тих, хто не на своєму місці і нічого не робить, для того, аби зрозуміти, пізнати, навчитися робити так, як слід, а не так, як хочеться/уміється
Мій кумир серед радіоведучих: Кумирів нмає, але дуже подоюаються Олексій Журавльов (Європа Плюс), Наталья Баликшова (луганське радіо "Ехо")
Якщо б я мав змогу відкрити своє власне радіо, воно транслювало б: Напевно помірно - спокійну за темпоритмом музику, переважно все найлегше з року та все наближене до року з попси. Якщо більш конкретно, то суміш найкращого з U2, Joe Cocker, Crowded House, Lighthouse Family, Bryan Ferry, Eurithmics, Mike & The Mechanics, Seal, Paul McCartney, Sade, Suzanne Vega, Dire Straits, Chris Rea Alanis Morisette и т.п.
Якщо б я не потрапив на радіо, то працював би: Тільки радіо! Тепер це просто вже хвороба. Але у дитинстві мріяв стати машиністом;)))))))) Ну що поробиш - романтик;)
Що б я порадив своїм колегам по мікрофону: контролювати себе (в усіх смислах цієї фрази)
Що б я побажав своїм фанам: А що - такі є?!?!?!?!?!:)))))))


Анкета лицаря

Шукайте улюбленого ведучого...

Київ
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Автономна республіка Крим
Севастополь

Світ радіо