Розділи

Головна
Про нас
Лицарі ефіру
Феї ефіру
Поради
Інтерв'ю
Корисні лінки
Робота на радіо
Радіокурйози
Партнери
Гостьова книга
Форум
Чат
Пісні про радіо
Контакти


 
[Index'99]
 
 
 

 


Феї ефіру
Русская версия English version

Вікторія Зорепад
Радiо "Рось FM 101" (Черкаси)

Вікторія Зорепад

       "Мені подобається спостерігати, як падає з неба дощ, та обіймати його краплини поглядом. Мені подобається дивитися, як кружляє восени листя і відчувати його. І я хочу, щоб кохання у цьому світі було тільки взаємним"


Посада: DJ
День народження: У лютому. Це найсуворіша, але у той же час дуже гарна пора року, коли на вулиці шапками лежить на верхівках дерев сніг, а ми, закутавшись у ковдру, спостерігаємо як сніг, кружляючи, пролітає крізь прохолодне повітря та огортає землю білим килимом.
Знак Зодіаку: Водолійка.
На радіо я вперше потрапила: У тому ж саму лютому, прямісінько у свій день народження. Я набрала цукерок і пішла знайомитися з майбутнім колективом.
E-mail:
ICQ: .....
Home page: Хотілося б одного дня натрапити на неї, створену людьми, що зацікавилися...
Робота на радіо для мене це: Створення нічної казки.
Мій улюблений колір: Блакитний - як небо у ясну погоду.
Мої улюблені квіти: Кактуси. Вони тендітні і, у той же час, - з голками. Розквітають лише раз на рік, проте, цю квітку завжди чекаєш і запам'ятовуєш надовго.
Моя улюблена тварина: Ті, які мають хвіст, вуха, вуса та великі гарні очі.
Моє улюблене чоловіче ім'я: Любий.
Найзаповітніша мрія: Щоб кохання було завжди справжнім, взаємним і дарувало феєрверк почуттів, від якого людям хотілося б жити, творити і просто насолоджуватись цим життям.
У людях я більш за все ціную: Надійність, розуміння. Дбайливе ставлення як до коханої людини, так і до оточуючих взагалі. Ціную самоповагу та повагу до інших, а також - внутрішню тактовність.
Мій кумир серед радіоведучих: Колись, дуже давно, я вимикала світло і слухала нічні ефіри. Це були голоси ведучих, які читали казки на ніч. І в образі дійсно оживали герої. Справжній ведучий повинен уміти розкриватися в ефірі, створюючи справжню казкову атмосферу.
Якщо б я мала змогу відкрити своє власне радіо, воно транслювало б: Ця музика може і не мати певного однозначного напрямку, та вона повинна надихати, покращувати настрій. А вночі вона повинна бути легкою, і щоб певна її частина містила джазові нотки.
Якщо б я не потрапила на радіо, то: Займалася б фотографією. Насправді, мені дуже подобається відкривати красу цього світу через фотокартку, ловити найбільш влучні моменти і зберігати їх.
Що б я порадила своїм колегам по мікрофону: Улыбку шире - Вы в Эфире!
Що б я побажала своїм фанам: Отримувати задоволення від дотику коханої людини, від подиху вітру, від приємної музики та від цього такого непередбачуваного життя.


Шукайте улюблену ведучу...

Київ
Вінницька область
Волинська область
Дніпропетровська область
Донецька область
Житомирська область
Закарпатська область
Запорізька область
Івано-Франківська область
Кіровоградська область
Луганська область
Львівська область
Миколаївська область
Одеська область
Полтавська область
Рівненська область
Сумська область
Тернопільська область
Харківська область
Херсонська область
Хмельницька область
Черкаська область
Чернівецька область
Чернігівська область
Автономна республіка Крим
Севастополь

Світ радіо